Služby

Odborné poradenství.
Při nákupu v našich prodejnách Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Myslete prosím na tuto službu již při stavbě Vašeho nového domu či úpravě Vašeho pokoje, nebo bytu. Navrhneme Vám realizaci elektrotechniky pro Vaši domácnost.
Pokud jste zakoupili výrobek v našich prodejnách, je pro Vás následné poradenství s instalací či obsluhou samozřejmě zdarma. V případě, že potřebujete poradit s produktem který jste koupil jinde, je tato služba zpoplatněná ( doporučujeme se obrátit na Vašeho prodejce ).

Výpomoc s instalací audio a videotechniky.
Rádi Vám pomůžeme nainstalovat, nebo nainstalujeme dle Vašeho přání, zakoupené zařízení spotřební elektroniky. Pro zákazníky, kteří nakoupili v našich prodejnách je tato služba s 50% slevou.

Prodloužená záruka Sony
U produktů Sony Vám rádi zprostředkujeme prodloužení záruky až na 5 let.

Vlastní autorizovaný servis.
U nás máte jistotu, že se o Vaše „miláčky“ postaráme i když trošku zestárnou.

Zásilkový prodej.
Vše co budete chtít nakoupit jsme schopni zaslat přepravní službou. U nadrozměrných zařízení jako jsou třeba pračky nebo „americké“ lednice jsme schopni zajistit dopravu až do Vašeho bytu smluvní stěhovací službou a to třeba i do čtvrtého patra bez výtahu.

Prodej na splátky.
Po letech dobrých zkušeností se společností Essox Vám rádi zprostředkujeme nákup na splátky.

Návrh, realizace ozvučení a projekcí do barů, restaurací a prezentačních místností.
Budujete komerční prostor a potřebujete poradit s přípravou ? Rádi Vám pomůžeme s výběrem i realizací.

Připojení kabelové či satelitní televize i internetu
Na prodejnách Vám rádi poradíme i zprostředkujeme služby digitálního příjmu kabelové i satelitní televize od společností UPC, FreeSat, nebo Skylink. Stejně tak u nás společně vyřešíme i Vaše připojení k rychlému a spolehlivému internetu společnosti UPC a to nejen pro domácnosti, ale i pro společnosti – UPC Business.

Okamžitý tisk digitální fotografie na prodejnách ( fotografie 10/15 cm do 15 vteřin ).

nahoru