Prodej na splátky

Po několikaletých zkušenostech s mnoha společnostmi v oblasti nákupu na splátky jsme schopni nabídnout velmi zajímavé možnosti financování Vašeho nákupu ve spolupráci se společností ESSOX. Jde o jednu z největších a nejspolehlivějších finančních společností.

V nabídce všech splátkových kanceláří je široká paleta různých možností jak nakoupit na splátky. Tyto produkty se většinou liší výškou přímé platby při nákupu zboží, počtem měsíčních splátek a výškou nákladů spojených s financováním zboží – tzv. navýšením ( RPNS )

Nejoblíbenějším produktem v oblasti splátkového prodeje je tak zvaná „desetina“. Při nákupu uhradí zákazník 10% ceny nákupu a následně splácí v 10 měsíčních stejných splátkách. Navýšení je tedy pouze 10%.

Často nabízíme i finanční „AKČNÍ“ produkty v oblasti splátkového prodeje, kde je nákup nějakým způsobem zvýhodněn a to vždy po časově omezenou dobu. Jde například o nákup na splátky bez navýšení. Zaplatíte tedy jen to co opravdu výrobek stojí.

Prodeje na splátky Vám rádi zprostředkujeme na našich prodejnách.

Na splátky lze samozřejmě také nakoupit i v našich e.shopech www.sony-online.cz (www.scenter-online.cz ) a www.lg-online.cz

nahoru